čeština english magyar

100% ochrana Vašeho displeje

Screenshield fólie představuje revoluční způsob ochrany Vašeho přístroje. Kombinace 100% ochrany displeje a možnosti volby osobního vzhledu na www.skinzone.cz Vám garantuje unikátnost, originalitu a ochranu Vašeho telefonu, foťáku, notebooku a jiných přístrojů s plochami náchylnými na poškrábání. Ochranné fólie vyrábíme na celou škálu různých zařízení - telefonů, GPS navigací, Tablet PC či čteček elektronických knih.

Screenshield fólie od Skinzone nabízí:

Nákupní košík
Položek: 0
Cena: 0,00 Kč
recenze akce aplikace
Screenshield   »   FAQ

FAQ


Co je Screenshield?
Screenshield je ochranná fólie z odolného materiálu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM, je plně odolný proti poškrábání, tření či slunečnímu záření povrchu pod fólií. Fólie jsme úspěšně otestovali i pro ochranu dotykových displejů a tak se nyní dostává i do Vašich rukou. Vzhledem k několikaletým zkušenostem firmy Skinzone s výrobou originálních polepů na různá zařízení jako jsou notebooky, tiskárny, ledničky, mobilní telefony, atp. disponujeme širokou databází přesně zaměřených přístrojů, na které můžeme zajistit i výrobu ScreeShield fólií.

Screenshield fólie Vám poskytne

Pro jaké zařízení je Screenshield fólie určená?
Screenshield fólie je určena pro ty zařízení, která disponují dotykovým či nedotykovým displejem. Screenshield fólie ochrání Vaši investici do drahého mobilního telefonu, GPS navigace, Tablet PC, elektronických čteček knih či displejů drahých foťáků.

V čem je Screenshield unikátní?
Screenshield fólie je 150 μm silná, naprosto průhledná fólie, plně odolná proti změnám barev způsobeným slunečním svitem, odolná v rázovém testu tahem (N/25mm) přes 100 a pružnosti (%) přes 350. Screenshield fólie v případě správného nanesení se neodlepuje a zůstává maximálně přilnuta k displeji.

Musím si Screenshield fólii vyříznout?
Nikoliv, v případě, že jste nalezli v našem obchodě model zařízení, garantujeme Vám 100% zaměření, takže nic nemusíte stříhat. V případě, že fólii dodatečně odstřihnete nebo jinak oříznete, ztrácíte tak garanci doživotní záruky.

Jak mám Screenshield fólii nalepit?
Důkladné dodržení postupu aplikace Screenshield fólie je důležité pro její bezchybnou funkčnost a plnou přilnavost. Přesný návod najdete v instalačním videu nebo postupu nalepení (pdf). V případě, že budete potřebovat pomoci s aplikací neváhejte zavolat na +420 603 701 983. Fólie potřebuje po správné aplikaci plně vyschnout. Nezatěžujte vaše zařízení příliš (neodlepujte fólii, nepokladajte své zařízení displejem na vodorovnou plochu). Aplikační tekutina, která je kombinací speciální přípravku pro zvýšení přilnavosti a vody, vyschne do 24 hodin.

Jakou mám záruku na Screenshield fólii?
Vzhledem k naší jistotě použitého materiálu a jistotě, díky důkladným testům nabízíme doživotní záruku na fólii. Více informací naleznete ZDE.

Mohu používat ochranné pouzdro i po aplikaci Screenshield?
Ano, nicméně pouze po plném vyschnutí aplikační tekturiny (tj. po 24 hodinách). V případě, že dodržíte postup aplikace fólie na displej Vašeho přístroje a necháte Vaše zařízení bez ochranného pouzdra po dobu 24 hodin, fólie bude 100% vytvarovaná a plně přilne k displeji. Upozorňujeme, že v případě kombinace Screenshield fólie a užívání gumových nebo PVC ochranných pouzder, může dojít časem u fólie k zabarvení do barvy pouzdra. Stejně tak při občasném vyjímání telefonu z pouzdra může dojít k odlepování krajů fólie. Skinzone jako výrobce Screenshield fólií za tuto skutečnost nemůže nést právní odpovědnost vzhledem k platnému reklamačnímu řádu. 

Změní displej citlivost na dotek po aplikaci Screenshield fólie?
Po správné aplikaci Screenshield fólie se nezmění citlivost doteku a schopnost ovládání zařízení zůstane stejná. Je však nutné vyčkat minimálně 24 hodin po aplikaci. Naše testy prokázaly, že je ovládání naopak příjemnější a s lepší odezvou. Obraz displeje zůstane absolutně čistý, stejně tak jako je tomu bez fólie.

Co znamená ochrana displeje a ochrana celého těla?
Ochrana displeje znamená, že ořezová cesta je provedena na pokrytí celého displeje. Nicméně ořez je proveden cca 0,5 - 1 mm od kraje displeje a to z důvodu prevence případného odlepování fólie při nošení v kapse. Ochrana celého těla znamená, že součástí balení je ochrana displeje a zároveň i zadní části těla zařízení. Snažíme se o maximální pokrytí, ale klademe důraz na aplikační komfort.

Je možné Screenshield fólii sejmout?
Ano, fólii je možné sejmout. Doporučujeme však postupovat opatrně z rohu displeje a pomalu fólii sejmout. Fólii po sejmutí nelze znovu aplikovat. Příklad, jak odstranit fólii můžete shlédnout v našem testu poškrábání, kde k sejmutí dochází. Fólie po sejmutí nezanechává na displeji žádné stopy.

kontakt obchodní podmínky reklamační řád FAQ doživotní záruka Pro prodejce skinzone.cz developed in foxmedia