čeština english magyar

100% ochrana Vašeho displeje

Screenshield fólie představuje revoluční způsob ochrany Vašeho přístroje. Kombinace 100% ochrany displeje a možnosti volby osobního vzhledu na www.skinzone.cz Vám garantuje unikátnost, originalitu a ochranu Vašeho telefonu, foťáku, notebooku a jiných přístrojů s plochami náchylnými na poškrábání. Ochranné fólie vyrábíme na celou škálu různých zařízení - telefonů, GPS navigací, Tablet PC či čteček elektronických knih.

Screenshield fólie od Skinzone nabízí:

Nákupní košík
Položek: 0
Cena: 0,00 Kč
recenze akce aplikace

Screenshield - doživotní záruka


Co to znamená?


V případě, že dojde k neúmyslnému poškrábání či roztržení fólie Screenshield po správné aplikaci na chráněný přístroj, Vám fólii vyměníme za novou.

Vaše otázky a naše odpovědi:


Kdy mohu zažádat o výměnu?
V případě, že dojde k roztržení či neúmyslnému poškrábání fólie Screenshield v průběhu užívání Vašeho přístroje, Vám ji vyměníme za novou. V případě žádosti o výměnu zašlete před vlastním zasláním fólie informaci mailem na adresu reklamace@screenshield.cz společně s fotkou postiženého místa/fólie. Požadavek zaregistrujeme a v případě kladného vyřízení žádosti (uznání reklamace) zašleme e-mail s požadavkem na zaslání fólie. Reagujeme okamžitě. Více informací naleznete v reklamačním řádu.

Co mám udělat v případě uznání výměny?
Zašlete nám poštou (nebo ji osobně dodejte na adresu provozovny) Vaši fólii nebo ji přineste osobně na adresu výrobce a provozovny:
Skinzone s.r.o.
V Zahrádkách 2756/5
130 00 Praha 3 Žižkov
V případě zaslání nové fólie přepravní službou Vám bude účtován poplatek 50 Kč za dopravu (v případě platby v hotovosti na č.ú. Skinzone, které je uvedené na této stránce) nebo 90 Kč (50 Kč doprava a 40 Kč poplatek za dobírku).

Na co se záruka nevztahuje?
Na chybně aplikované fólie se záruka nevztahuje. Chybná aplikace může způsobit odlepování fólie a to je způsobené nedodržením postupu (nevyčištění displeje přístroje, neumytí prstů před aplikací, následným nenastříkáním prstů aplikačním roztokem, špatné zarovnání fólie na displej, zašpinění fólie, fólie vám upadne na zem a zašpiní se, atp.). Je nutné přesně dodržovat zásady při instalaci. Pro podrobný návod klikněte na tyto odkazy instalační video nebo postup nalepení.

kontakt obchodní podmínky reklamační řád FAQ doživotní záruka Pro prodejce skinzone.cz developed in foxmedia